- Simon 54 Premium Hnědá, matný Clona rámečku bez můstku - upevnění pouze na západku DP/46

Simon 54 Premium je moderní řadou elektroinstalačního příslušenství, založená na nových, spolehlivých a příznivých
k montáži v mechanismech, formou vyznačující se ušlechtilou a bohatou paletou barev. Paleta barev rámečků a klávesů byla vybrána tak, aby zapadala do sebe ve všech 55 barevných kombinacích. Simon 54 Premium je řadou modulární, kde se samostatně nakupuje modul a zvlášť rámeček.
Clona bez můstku
| Základní údaje | |
|---|---|
| Řada | Simon 54 |
| Název produktu/Druh | zaślepka bez můstku |
| Druh produktu | Kryt |
| Stupeň ochrany IP | IP20 |
| Upozornění | Do modulů vnitřních w rámečekch mnohonásobných |
| Podrobnosti | |
|---|---|
| Potisk/Piktogram | brak |
| Druh materiálu | plastická hmota, PC, bezhalogenové |
| Ochrana povrchu | přírodní |
| Povrchová úprava | matný |
| Způsob montáže [ETIM] | Podomítková montáž |
| Způsob upevnění | západka |
| Výška produktu | 55 mm |
| Šířka produktu | 55 mm |
| Hloubka produktu | 11 mm |
| Hloubka vestavení | 0 mm |
Označit
Subjekt odpovědný za tento výrobek v EU
Kontakt-Simon S.A.Přečtěte si více
VýrobceKontakt-Simon S.A.Adresa:
Bestwińska 21PSČ: 43-500Město: Czechowice-DziedziceStát: PolskoTelefonní číslo: 32 32 46 300E-mailová adresa: serwis@kontakt-simon.com.pl
Odpovědný subjektKontakt-Simon S.A.Adresa:
Bestwińska 21PSČ: 43-500Město: Czechowice-DziedziceStát: PolskoTelefonní číslo: 32 32 46 300E-mailová adresa: serwis@kontakt-simon.com.pl
Kód zboží
DP/46
Kód produktu
5902787833152
Záruka
Barva
Hnědá
Metalická
Stupeň krytí (IP)
IP20
Šířka
55 mm
Povrchová úprava
Matný
Způsob montáže
Montáž pod omítku
Bez halogenů
Ano
Instalační hloubka
0 mm
Výška
55 mm
Hloubka
11 mm
Povrchová ochrana
Neléčená
Typ produktu
Koncový uzávěr
Hmotnost s obalem
0,012 kg
Výška krabice
160 mm
Šířka krabice
110 mm
Délka balení
16 mm
Typ balení
Fólie
Množství v hromadném balení
20
Využití
Uvnitř
Kontakt Simon
54 Premium
Plastové
PCPřečtěte si více
Polykarbonát
Zeptejte se o produkt
6 let
6 let
Napište svůj názor


