Vážený zákazníku! Pokud máte dotazy nebo potřebujete poradit, kontaktujte nás: Dominik 420790285057info@reeline.cz
Dodání zdarma od 2 250,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Technické osvětlení

( ilość produktów: 243 )

Technické osvětlení se využívá v technických místnostech, sklepích a garážích. Na rozdíl od interiérového osvětlení není u nich nejdůležitější design, ale funkčnost. Tam, kde je důležité dobré osvětlení pracovních ploch, ověří se závěsné nebo nástěnné lampy. Jsou také velmi důležité při vytváření průmyslových budov - ve výrobních halách, skladech, distribučních centrech, továrnách, obchodních domech a mnoha dalších.

Dobře přizpůsobené technické osvětlení by mělo odpovídat specifikům nemovitosti a konkrétní místnosti. Vzhledem k častému a dlouhodobému používání světel by měly být vybaveny tepelně odolnými svítidly. Pro tuto kategorii produktů existuje řada dalších požadavků. Splňují je dostupné v naší nabídce svítidla a panely.

Charakteristika technického osvětlení

Vzhledem k tomu, že je průmyslové osvětlení instalováno v náročném prostředí, musí splňovat přísné normy kvality a bezpečnosti. Jaké požadavky by měly být stanoveny pro tyto typy produktů? Především věnujte pozornost:

  • výkon lampy, která umožní zvýšit úsporu za elktřinu,
  • rovnoměrné rozložení světla
  • intenzitu světla
  • pevnou konstrukci složenou z kovových prvků
  • odolnost proti vlhkosti a /nebo vysokým teplotám.

Naše nabídka technického osvětlení

V našem sortimentu najdete různé verze osvětlení určené pro domácí nebo průmyslové použití. Nabízíme výrobky v několika variantách, mezi nimiž jsou svítilny a přenosné lampy, a taktéž výrobky trvale namontované, např. na kolejnice umístěné na stropě. Silné halogenové žárovky a LED panely se těší velké oblibě díky své energetické uspornosti. Doporučujeme zejména vysoce výkonné lampy typu high-bay, které v současné době vytlačují starší verze. Seznamte se s nabídkou technického osvětlení pro domácnost a kancelář.

Značka
Price ranges
Cena
-
pixel