Vážený zákazníku! Pokud máte dotazy nebo potřebujete poradit, kontaktujte nás: Dominik 420790285057info@reeline.cz
Dodání zdarma od 2 250,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nástěnné lampy, nástěnné svítidla

( ilość produktów: 1902 )

Nástěnné lampy – nástěnné osvětlení

Nástěnné lampy patří do skupiny vedlejšího osvětlení, většinou je používáme pro lepší osvětlení interiéru. V některých místnostech se dokonale ověří i jako hlavní osvětlení, čeho příkladem je předsíň nebo schodiště. Nástěnné lampy se vyskytují v různých vzorech , tvarech a formách, přes co jednoduše je přizpůsobíte k aranžaci interiéru jako efektivní nástěnnou dekoracji. Nástěnné svítidla plní proto dvojí funkci – osvětlují místnost a jsou i jeho originální dekorací.

Nástěnné lampy – proc je to ten správný výběr?

Nástěnné osvětlení je vybíráno především z důvodu velmi širokého využití při osvětlení interiéru. S hlavním osvětlením se skvěle doplňují, tvoří svého druhu součinný system osvětlení pro konkrétní místnost. Navíc nástěnné lampy se dokonale prezentují při dekoracích jakými jsou obrazy, umělecká díla, nebo rodinné fotografie. Díky nástěnným svítidlům můžete je lépe osvětlit. Nástěnné svítidla mají většinou menší rozměry a proto idealně zapadnou do koncepce moderního interiéru, ve kterým se snažíte maximálně omezit prvky vybavení. Pro zachování minimalistického charakteru aranžace, vyberte nástěnné lampy o geometrických tvarech, např. ve formě kostek nebo prodloužených panelů, v bílé nebo černé barvě. Pokud jste příznivci klasických řešení a máte rádi působivé svítidla, tak doporučujeme nástěnné lampy s dekorativními stínidly nebo zdobené krystaly.

Nástěnné osvětlení jsou určeny pro každý druh místnosti. V obývacím pokoji může sloužit jako osvětlení dekorací nebo jako doplňkové osvětlení v zóně odpočinku. V ložnici velice dobře nahrazuje noční lampy a v předsíni je využíváno dokonce jako jediný zdroj světla. Nástěnné lampy patří do svítidel velmi praktických a univerzálních. Vyskytují se zároveň v minimalistické verzi jak i v dekorativní ve výraznějších formach a bohatém zdobení.

Nabízíme rovněž žárovky LED a závěsné lampy.

Značka
Barva
Tvar svítidla
Zdroj světla
Počet světelných zdrojů
Teplota barvy
Patice
pixel