Vážený zákazníku! Pokud máte dotazy nebo potřebujete poradit, kontaktujte nás: info@reeline.cz
Dodání zdarma od 2 250,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Berker

( ilość produktów: 403 )

Vypínače a zásuvky v mnoha variantách

Vypínače a zásuvky Berker nabízíme v mnoha variantách. Patří mezi ně série vyznačující se kulatými a čtvercovými prvky, sametovými povrchy, rámečky z přírodních materiálů, elegantními kryty a voděodolnými vlastnostmi. Berker nabízí inovace i tradiční řešení, která neustále rozvíjí a zdokonaluje pomocí pokročilých technologií. Společnost Berker již mnoho let navrhuje a vyvíjí elektroinstalační příslušenství a naslouchá hlasu svých zákazníků.

Cenová nabídka na Berker - seznamte se s produkty, které si vybírají ti nejnáročnější zákazníci. Zjistěte, jak moc můžete změnit svůj soukromý prostor, která bude vyhovovat Vašim potřebám. 

Berker - inteligentní design

Berker, jeden z lídrů na evropském trhu s elektroinstalačním materiálem, se vyznačuje jak vysokou kvalitou a spolehlivostí svých výrobků, tak jedinečným designem a inovativními vzory. Svým zákazníkům nabízí řešení, která kombinují funkčnost a nadprůměrnou efektivitu s estetikou podporující moderní design interiéru. Zásuvky Berker jsou prvky elektroinstalace určené pro domácnosti, kanceláře a veřejné instituce. Jsou navrženy s ohledem na inteligentní technologii systémové automatizace. 

Berker dává přednost kreativním lidem, kteří jsou věrní svému vkusu a řídí se jím, aby ve svých interiérech vytvořili jedinečnou atmosféru. Hlavní zásadou společnosti je Energy meets Design, která se zaměřuje na efektivní komunikaci se zákazníky, vzájemnou inspiraci a kreativní spolupráci. Zákazník je spoluautorem projektů, a proto jsou tak precizně přizpůsobeny jeho potřebám a očekáváním.

 
pixel