Vážený zákazníku! Pokud máte dotazy nebo potřebujete poradit, kontaktujte nás: Dominik 420790285057info@reeline.cz
Dodání zdarma od 2 250,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Osvětlení schodiště

( ilość produktów: 744 )

Kdy se setmí, vyjít schody se stává vyjímečně těžkým a nebezpečným úkolem. Téměř každý schod je výzvou, kterou musíme zvládnout. Je jednak velice jednoduché řešení, jak minimalizovat riziko zakopnutí nebo uklouznutí na schodech ve svým vlastním domu – je to osvětlení schodiště dostupné v této kategorii.

Osvětlení schodiště je nejčastěji spojováno s velkými masivními a málo estetickými stínidly, které mají zabezpečit žárovku. Při výběru produktů dostupných v této kategorii, naleznete stylové a velice estetické lampy, které se dokonale budou komponovat s elegantním a svěžím interiérem schodiště nebo chodby. Sami ověřte co jsme připravili.

Osvětlení schodiště pro rodinné domy

Ikdyž dokonale známe své domy a můžeme po nich chodit se zavřenými očima, oplácí se někdy dívat pod nohy. Jeden nešťastný pohyb může za sebou nést nepříjemné následky. Pokud chcete osvětlich výstup na patro, uspokojivým způsobem je dobré využít osvětlení zároveň dole, na polopatře jak i na hoře.

V naší nabídce máme vybavení o různých tvarech, barvách a povrchové úpravě, díky čemu každý nalezne sortiment přizpůsobený aranžaci interiéru své nemovitosti. Pamatujte si, že osvětlení má velký vliv nejen na komfort a bezpečí ale taktéž styl a vzhled celého objektu.

Světlo na schodišti – skvělá kvalita v atraktivní ceně

Spojili jsme vybavení nejvyšší kvality s dokonalými cenami. Poskládali jsme nabídku složenou ze sortimentu navrženého a vyrobeného nejlepšími specialisty v oboru. Pokud potřebuje pomoci při nákupu vhodného osvětlení na Vaše schodiště nebo máte otázky ohledně našich návrhů, stačí se s nami kontaktovat – rádi Vám poskytneme odpovědi na všechny Vaše otázky. Doporučujeme se seznámit s jiným sortimentem našeho obchodu. Nabízíme moderní stojící lampy a estetické lustry.

Značka
Teplota barvy
Pohybový senzor
Barva krytu
Napájení
pixel