Vážený zákazníku! Pokud máte dotazy nebo potřebujete poradit, kontaktujte nás: Dominik 420790285057info@reeline.cz
Dodání zdarma od 2 250,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Trend

( ilość produktów: 19 )

Kolekce Trend byla vytvořena pro milovníky klasických řešení, daleko od minimalismu nebo průmyslové jednoduchosti, které jsou v posledních letech módní. Na první pohled si lze povšimnout zaoblených tvarů rámečků a zásuvek, díky nimž tyto prvky ztrácejí svou schematičnost a surovost. V kombinaci s jemnou konvexností zásuvky Karlik Trend získávají nejen funkční, ale i dekorativní charakter. Jejich další výhodou jsou barvy - kromě klasické bílé existují také grafitové modely nebo stříbro, zlato a bronz v metalíze.

Karlik Trend zásuvky pro libovolnou kombinaci

Výrobce elektroinstalačního zařízení - Karlik - navrhl kolekci Trend tak, aby byla funkční nejen pro uživatele, ale i pro instalační firmy. Proto sortiment zahrnuje speciální vícenásobné rámečky. Umožňují sestavení několika různých mechanismů do jedné sady. Elektrické zásuvky Karlik Trend lze kombinovat do skupin ve stejném designu s multimediálními, telefonními a počítačovými zásuvkami, RTV a RTV-SAT, televizními nebo kabelovými vstupy.

Rámečky jsou přizpůsobeny k vytváření sestav od dvou až do pěti zásuvek. Mohou být také doplněny regulátory osvětlení, ovladači rolet nebo hotelovými vypínači.

Elektrické zásuvky Karlik Trend s bezpečnostním systémem

Kromě jednoduchých a dvojitých zásuvek nebo řady zásuvek pro telekomunikační sítě obsahuje kolekce také elektrické zásuvky Karlik Trend se speciálním zabezpečením. Mezi ně patří mimo jiné hermetické zásuvky s uzemněním, vybavené speciálními ochrannými klapkami. Chrání proudové obvody před vniknutím vody, proto jsou ideální pro koupelny a místnosti s vysokou vlhkostí.

Doporučujeme také zásuvky Karlik Trend DATA s klíčem, v případě nevykrytí klíče není možné připojit k nim nechtěné zařízení. Mohou být použity k vytvoření přístupu k napájení počítačů nebo jiných elektronickým zařízení.

Prohlédněte si taktéž dekorativní osvětlení, dostupné v naší nabídce!

Typ
Barva
Cena
-
Price ranges
pixel