Vážený zákazníku! Pokud máte dotazy nebo potřebujete poradit, kontaktujte nás: Dominik 420790285057info@reeline.cz
Dodání zdarma od 2 250,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nowodvorski

( ilość produktów: 27 )

Kolejnicové světelné systémy Nowodvorski

Vytváření osvětlení v obytných a technických místnostech často vyžaduje použití netradičních řešení. Kolejnicové světelné systémy Nowodvorski dokonale odpovídají současným trendům. Mají nejen pevnou konstrukci, ale také moderní vzhled. Umožňují libovolné uspořádání z hlediska počtu lamp nebo jejich rozmístění a úhlu svícení. Díky němu je možné dokonale osvětlit každý kout ve vašem domě nebo kanceláři při zachování vysoké estetiky.

Navrhované kolejnicové systémy Nowodvorski budou perfektně sedět do průmyslových, půdních, skandinávských a glamour místnostech. Osvětlí každou výkladní skříň nebo odpočinkovou zónu v domě. Vypadají stejně efektivně v obývacím pokoji jak i v kuchyni nebo kanceláři.

Naše nabídka kolejnicových systémů Nowodvorski

Kolejnicové systémy Nowodvorski, stejně jako ostatní lampy a příslušenství polského výrobce, zaujmou svým moderním designem a efektivním zpracováním. Pomocí příslušenství, které naleznete v našem obchodě, můžete navrhnout osvětlení od nuly, díky čemuž se hosté u Vás doma budou cítit jako na filmovém plátně! Sortiment obsahuje:

  • lampy na lištový systém
  • lišty,
  • koncovky, spojky a záslepky,
  • lanka k zavěšení kolejnic.

Mezi produkty kompatibilní s kolejnicovými systémy Nowodvorski patří nejen LED reflektory, ale také klasické závěsné lampy. Převládají zde černé a bílé barvy, které se mísí s moderními interiéry. Po rozsvícení dokonale rozjasní interiér a tlumeným světlem ozdobí prostor.

Stojí za to zvolit kolejnicové světelné systémy kvůli jejich vysoké funkčnosti a možnosti individuálního tvarování konečného vzhledu svítidel. Navštivte náš online obchod. Všechny produkty potřebné k montáži si můžete pohodlně objednat přes internet. Poskytujeme konkurenční ceny, velký výběr a širokou škálu řešení.

Doporučujeme taktéž panely LED.

Zobrazit pouze
Typ
Barva
Systém
Price ranges
Cena
-
pixel