Časové relé 10A 1xNO/NC 230VAC/24V AC/DC PCA-514DUO F&F
- Časové relé 10A 1xNO/NC 230VAC/24V AC/DC PCA-514DUO F&F
Časové relé 10A 1xNO/NC 230VAC/24V AC/DC PCA-514DUO F&F
Popis produktu
Časová relé jsou určena pro časové ovládání v automatizačních systémech určených pro průmysl a domácnost (např.: ventilaci, topení, osvětlení, signalizace, atd).
Provoz
Kontakt do okamžiku zapnutí relé zůstávají v pozici 11-10. Kontakt po přivedení napájecího napětí zůstává přepnutý v pozici 11-12 a začne odpočítávání nastavené provozní doby. Po odpočítání doby se kontakt vrací na pozici 11-10. Opětovné spuštění provozního režimu je možné po odpojení napájecího napětí a jeho opětovném připojení.

Upozornění!
* Při vypnutém napájení systém nereaguje na změnu nastavení časového rozpětí.
* Provoz s nově nastaveným časovým rozpětím se aktivuje po vypnutí a opětovném zapnutí napájení.
* Při zapnutém napájení v nastaveném časovém rozpětí lze plynule nastavovat čas v rozsahu v časovém rozmezí.
Časová rozpětí
| 0,1s: | 0,1÷1,2 s |
| 1s: | 1÷12 s |
| 10s: | 10÷120 s |
| 1m: | 1÷12 min. |
| 10m: | 10÷120 min. |
| 2h: | 2÷24 hod. |
| 1d: | 1÷12 dnů (24÷288 hod.) |
| 2d: | 2÷24 dnů (48÷576 hod.) |
ON - při zapnutém napájení způsobuje stálé zapnutí kontaktu v pozici 11-12.
OFF - při zapnutém napájení způsobuje stálé zapnutí kontaktu v pozici 11-10.
Technické údaje:
| Napájecí napětí | 230 V AC / 24 V AC/DC |
| Provozní režim | zpožděné vypnutí |
| Akční člen | relé |
| Maximální proud zatížení | 10 A |
| Konfigurace kontaktů | 1 × NO/NC |
| Oddělení kontaktu | ANO |
| Zpožděné spuštění | 50 ms |
| Signalizace stavu kontaktu | červená LED |
| Provozní doba - nastavitelná | 0,1 s ÷ 576 hod. |
| Signalizace napájení | zelená LED |
| Připojení | šroubové svorky 2,5 mm² |
| Utahovací moment | 0,4 Nm |
| Spotřeba el. energie | 0,8 W |
| Provozní teplota | -25 ÷ 50 °C |
| Rozměry | 1 modul (18 mm) |
| Montáž | na lištu 35 mm |
| Stupeň krytí | IP20 |






