Transformátor 0,5A 24VAC TR-24 F&F
- Transformátor 0,5A 24VAC TR-24 F&F
Transformátor 0,5A 24VAC TR-24 F&F
Popis produktu
Síťový transformátor. Výstupní napětí 24 V.
TR je určen pro napájení elektrických a elektronických zařízení, která nevyžadují stabilní, filtrované napájecí napětí nezávislé na změnách sítě.
TR je určen pro napájení elektrických a elektronických zařízení, která nevyžadují stabilní, filtrované napájecí napětí nezávislé na změnách sítě.
Upozornění!
TR má jednu elektronickou tepelnou pojistku, která chrání transformátor před překročením teploty 115°C. Pro kompletní ochranu přijímače je doporučeno připojit další nadproudovou ochranu 1,5 A (např. pojistkový modul BZ-1) na sekundární straně.
Technické údaje:
| Typ | síťový transformátor |
| Napájecí napětí | 230 V AC |
| Maximální proud zatížení | 0,5 A |
| Výstupní napětí OUT | 24 V AC |
| Výstupní výkon | 12 VA |
| Účinnost | 85% |
| Hmotnost | 433 g |
| Připojení | šroubové svorky 4,0 mm² |
| Utahovací moment | 0,5 Nm |
| Provozní teplota | -10÷40°C |
| Rozměry | 3 moduly (52,5 mm) |
| Montáž | na lištu 35 mm |
| Stupeň krytí | IP20 |
TR-24 F&F
Označit
Subjekt odpovědný za tento výrobek v EU
F&F Filipowski sp.k.Přečtěte si více
VýrobceF&F Filipowski sp.k.Adresa:
Konstantynowska 79/81PSČ: 95-200Město: PabianiceStát: PolskoTelefonní číslo: 48 (42) 214 90 37E-mailová adresa: biuro@fif.com.pl
Odpovědný subjektF&F Filipowski sp.k.Adresa:
Konstantynowska 79/81PSČ: 95-200Město: PabianiceStát: PolskoTelefonní číslo: 48 (42) 214 90 37E-mailová adresa: biuro@fif.com.pl
Kód zboží
TR-24 F&F
Kód produktu
5908312596172
Záruka
Stupeň krytí (IP)
IP20
Spotřeba energie
12 VA
Účinnost
85%
Pracovní teplota
-10°C ... 40°C
Utahovací moment
0,5 Nm
Typ produktu
Transformátor
Zeptejte se o produkt
2 roky
2 roky
Napište svůj názor






