- Simon 54 Premium Antracit dvojnásobný vypínač žaluzii, rychlospojka, DZW2.01/48

Simon 54 Premium je moderní řadou elektroinstalačního příslušenství, založená na nových, spolehlivých a příznivých
k montáži v mechanismech, formou vyznačující se ušlechtilou a bohatou paletou barev. Paleta barev rámečků a klávesů byla vybrána tak, aby zapadala do sebe ve všech 55 barevných kombinacích. Simon 54 Premium je řadou modulární, kde se samostatně nakupuje modul a zvlášť rámeček.
dvojnásobný vypínač žaluzii, třípolohový (1-0-2) (modul) 10A 250V, rychlospojka
| Základní údaje | |
|---|---|
| Řada | Simon 54 |
| Název produktu/Druh | dvojnásobný vypínač žaluzii, třípolohový (1-0-2) |
| Druh produktu | modul |
| Jmenovitý proud | 10 A |
| Jmenovité napětí | 250 V |
| Druh připojení / Druh upevnění | rychlospojka |
| Stupeň ochrany IP | IP20 |
| Upozornění | V sadě s ozdobným kroužkem v barvě modulu, K dispozici jsou pouze v barvách: ../43, ../44, ../46, ../48 |
| Podsvícení | NE |
| Podrobnosti | |
|---|---|
| Potisk/Piktogram | symbol „žaluzie” |
| Druh materiálu | plastická hmota, PC, bezhalogenové |
| Ochrana povrchu | lakované |
| Povrchová úprava | matný |
| Způsob montáže [ETIM] | Podomítková montáž |
| Způsob upevnění | drápky / šrouby |
| Výška produktu | 75 mm |
| Šířka produktu | 75 mm |
| Hloubka produktu | 41 mm |
| Hloubka vestavení | 26 mm |
| Metoda exploatace/Způsob spínání | Kolébková klávesa |
| Počet kláves/ páček | 2 |
| Model | Inne |
| Mechanické ovládání | ANO |
Označit
Subjekt odpovědný za tento výrobek v EU
Kontakt-Simon S.A.Přečtěte si více
VýrobceKontakt-Simon S.A.Adresa:
Bestwińska 21PSČ: 43-500Město: Czechowice-DziedziceStát: PolskoTelefonní číslo: 32 32 46 300E-mailová adresa: serwis@kontakt-simon.com.pl
Odpovědný subjektKontakt-Simon S.A.Adresa:
Bestwińska 21PSČ: 43-500Město: Czechowice-DziedziceStát: PolskoTelefonní číslo: 32 32 46 300E-mailová adresa: serwis@kontakt-simon.com.pl
Kód zboží
DZW2.01/48
Kód produktu
5902787823146
Záruka
Barva
Antracit
Metalická
Stupeň krytí (IP)
IP20
Jmenovitý proud
10 A
Napětí
250 V
Výška
75 mm
Šířka
75 mm
Hloubka
41 mm
Počet tlačítek / páček
2
Povrchová úprava
Matný
Způsob montáže
Montáž pod omítku
Bez halogenů
Ano
Instalační hloubka
26 mm
Zvýraznění
Ne
Povrchová ochrana
Lakované
Typ balení
Fólie
Množství v hromadném balení
10
Hmotnost s obalem
0,07673 kg
Výška krabice
160 mm
Šířka krabice
110 mm
Délka balení
45 mm
Typ produktu
Instalační spínač
Využití
Uvnitř
Kontakt Simon
54 Premium
Plastové
PCPřečtěte si více
Polykarbonát
Zeptejte se o produkt
6 let
6 let
Napište svůj názor


