Záslepka bílá Odace S520666 Schneider Electric
- Záslepka bílá Odace S520666 Schneider Electric
Záslepka bílá Odace
| Produktová řada | Odace |
|---|---|
| Typ produktu nebo komponentu | Kryt- záslepka |
| prezentace zařízení | Mechanizmus s plastovým montážním rámečkem |
| montáž prvku elektroinstalačního příslušenství | Podomítková montáž |
|---|---|
| způsob montáže | Šroubami |
| povrchová úprava | Lesk |
| materiál | PBT (politereftalan butylenu) GF30 rámeček podpěra Termoplastický materiál ABS se zvýšenou odolností vůči UV záření prostřední deska |
| výška | 71 mm |
| Šířka | 71 mm |
| Hloubka | 27.7 mm |
| hloubka osazení | 11.7 mm |
| Hmotnost produktu | 0.02 kg |
Schneider Odace S520666/SCH
Označit
Subjekt odpovědný za tento výrobek v EU
SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SASPřečtěte si více
VýrobceSCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SASAdresa:
Joseph Monier 35PSČ: 92500Město: Rueil-MalmaisonStát: FranceE-mailová adresa: poland.helpdesk@se.com
Odpovědný subjektSCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SASAdresa:
Joseph Monier 35PSČ: 92500Město: Rueil-MalmaisonStát: FranceTelefonní číslo: 48513778520E-mailová adresa: poland.helpdesk@se.com
Kód zboží
S520666/SCH
Kód produktu
3606480319426
Záruka
Kód výrobce
S520666
Barva
Bílá
Výška
71 mm
Šířka
71 mm
Hloubka
27,7 mm
Povrchová úprava
Lesklý
Materiál
Plastové
Instalační hloubka
11,7 mm
Typ produktu
Koncový uzávěr
Bez halogenů
Ano
Číslo RAL (přibližné)
9003Přečtěte si více
Odolnost vůči nárazu
IK04
Stupeň krytí (IP)
IP21
Způsob montáže
Montáž pod omítku
Schneider Electric
Odace
Plastové
ABSPřečtěte si více
Akrylonitril-butadien-styren
PBTPřečtěte si více
Polybutylentereftalát
Zeptejte se o produkt
2 roky
2 roky
Napište svůj názor

