Dvojitá zásuvka nabíječky USB grafitová Sedna SDN2710270 Schneider Electric
- Dvojitá zásuvka nabíječky USB grafitová Sedna SDN2710270 Schneider Electric
Dvojitá zásuvka nabíječky USB grafitová Sedna
| Produktová řada | Sedna |
|---|---|
| Typ produktu nebo komponentu | Nabíječka USB |
| připojení integrovaného typu | 2 port USB 2.0 5 V stálý proud (DC), maximální proud zatížení: 2.1 A |
| využití zařízení | Charger |
|---|---|
| způsob montáže zařízení | Podomítková |
| prezentace zařízení | Mechanismus s centrálním prvkem |
| povrchová úprava | Bez malování |
| způsob montáže | Pomocí drápek Šroubami |
| způsob balení | Fóliový pytlík typu flow-pack |
| [Ue] jmenovité střídavé napětí | 100...240 V (+/- 10 %) střídavý proud (AC) 50/60 Hz |
| Spotřeba energie | <= 0.1 W |
| jmenovitý výkon | 10.5 W |
| jmenovitý výkon | 12 W |
| životnost v hodinách | 30000 hod. 10.5 W |
| materiál | PC (polycarbonate) GF10 FRkryt ABS (akrylonitryl-butadien-styren) prostřední prvek PC (polycarbonate) GF10 FR internal cover |
| Druh zabezpečení | Ochrana proti zkratu |
| počet svorek | 2 šroubové svorky |
| průřez připojovacích kabelů | 2 x 0.75...2 x 2.5 mm² (pružný ) 2 x 0.75...2 x 2.5 mm² (pevný) 2 x 0.75...2 x 2.5 mm² (lanko) |
| délka snímatelné izolace z kabelu | 8 mm |
| Shoda produktu | Mobile/tablet Android Mobile/tablet Mac iOS Mobile/tablet Windows |
| výška | 71 mm |
| Šířka | 71 mm |
| Hloubka | 37 mm |
| hloubka osazení | 30.8 mm |
Označit
Subjekt odpovědný za tento výrobek v EU
SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SASPřečtěte si více
VýrobceSCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SASAdresa:
Joseph Monier 35PSČ: 92500Město: Rueil-MalmaisonStát: FranceE-mailová adresa: poland.helpdesk@se.com
Odpovědný subjektSCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SASAdresa:
Joseph Monier 35PSČ: 92500Město: Rueil-MalmaisonStát: FranceTelefonní číslo: 48513778520E-mailová adresa: poland.helpdesk@se.com
Kód zboží
SDN2710270/SCH
Kód produktu
3606480989858
Záruka
Kód výrobce
SDN2710270
Barva
Šedá
Grafitová
Výška
71 mm
Šířka
71 mm
Hloubka
37 mm
Instalační hloubka
30,8 mm
Zásuvka
USB-A
Počet zásuvek
2
Přetisk
Symbol „nabíječky“
Způsob montáže
Montáž pod omítku
Typ produktu
USB nabíječka
Povrchová ochrana
Neléčená
USB-A
5 V / 2,1 A
Neizolovaná délka
8 mm
Schneider Electric
Sedna
Zeptejte se o produkt
2 roky
2 roky
Napište svůj názor

