Tlačítko žaluziové krémová Sedna SDN1300123 Schneider Electric
- Tlačítko žaluziové krémová Sedna SDN1300123 Schneider Electric
Tlačítko žaluziové krémová Sedna
| název řady | Sedna |
|---|---|
| řada produktů | Sedna |
| Typ produktu nebo komponentu | Tlačítko |
| Funkce | Roleta |
| kod barvy | RAL 9003 |
| dodatečné informace | Bez rámečku |
| jmenovitý proud | 10 AX - 250 V střídavý proud (AC) |
| označení | Nahoru-Dolů |
| druh svorek | Bezšroubové svorky |
| Montáž | Podomítková montáž |
|---|---|
| Typ blokace | Elektrické |
| rozsah výkonu | 2300 W |
| Svorky | 2x2.5 mm² |
| struktura vodiče | Pružný Tuhý |
| délka snímatelné izolace z kabelu | 13 mm |
| Povrchový materiál | Termoplastický materiál ABS se zvýšenou odolností vůči UV záření |
| povrchová úprava | Lesk |
| způsob montáže | Drápky, rozsah drápků : 51...70 mm Šrouby |
| výška | 71 mm |
| Šířka | 71 mm |
| Hloubka | 37 mm |
| Hloubka viditelných dílů | 12 mm |
| Hmotnost produktu | 0.061972 kg |
Označit
Subjekt odpovědný za tento výrobek v EU
SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SASPřečtěte si více
VýrobceSCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SASAdresa:
Joseph Monier 35PSČ: 92500Město: Rueil-MalmaisonStát: FranceE-mailová adresa: poland.helpdesk@se.com
Odpovědný subjektSCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SASAdresa:
Joseph Monier 35PSČ: 92500Město: Rueil-MalmaisonStát: FranceTelefonní číslo: 48513778520E-mailová adresa: poland.helpdesk@se.com
Kód zboží
SDN1300123/SCH
Kód produktu
8690495033311
Záruka
Kód výrobce
SDN1300123
Barva
Krémová
Hmotnost
0,062 kg
Výška
71 mm
Šířka
71 mm
Hloubka
37 mm
Povrchová úprava
Lesklý
Přepínač
Spínač žaluzie
Přetisk
Symbol „żaluzje”
Materiál
Plastové
Způsob montáže
Montáž pod omítku
Typ produktu
Instalační spínač
Typ připojení
Wtyk samozaciskowy
Neizolovaná délka
13 mm
Schneider Electric
Sedna
Plastové
ABSPřečtěte si více
Akrylonitril-butadien-styren
Zeptejte se o produkt
2 roky
2 roky
Napište svůj názor

