Tlačítko "zvonek" grafitová Sedna SDN0800170 Schneider Electric
- Tlačítko "zvonek" grafitová Sedna SDN0800170 Schneider Electric
Tlačítko "zvonek" grafitová Sedna
| název řady | Sedna |
|---|---|
| řada produktů | Sedna |
| Typ produktu nebo komponentu | Tlačítko |
| Funkce | 1-pólové tlačítko |
| dodatečné informace | Bez rámečku |
| jmenovitý proud | 10 A - 250 V střídavý proud (AC) |
| označení | Symbol zvonku |
| druh svorek | Bezšroubové svorky |
| rozsah výkonu | 2300 W |
|---|---|
| Montáž | Podomítková montáž |
| Svorky | 2x2.5 mm² |
| struktura vodiče | Pružný Tuhý |
| délka snímatelné izolace z kabelu | 13 mm |
| Povrchový materiál | Termoplastický materiál ABS se zvýšenou odolností vůči UV záření |
| povrchová úprava | Lesk |
| způsob montáže | Drápky, rozsah drápků : 51...70 mm Šrouby |
| výška | 71 mm |
| Šířka | 71 mm |
| Hloubka | 37 mm |
| Hloubka viditelných dílů | 12 mm |
| Hmotnost produktu | 0.07193 kg |
Označit
Subjekt odpovědný za tento výrobek v EU
SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SASPřečtěte si více
VýrobceSCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SASAdresa:
Joseph Monier 35PSČ: 92500Město: Rueil-MalmaisonStát: FranceE-mailová adresa: poland.helpdesk@se.com
Odpovědný subjektSCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SASAdresa:
Joseph Monier 35PSČ: 92500Město: Rueil-MalmaisonStát: FranceTelefonní číslo: 48513778520E-mailová adresa: poland.helpdesk@se.com
Kód zboží
SDN0800170/SCH
Kód produktu
8690495032994
Záruka
Kód výrobce
SDN0800170
Barva
Šedá
Grafitová
Hmotnost
0,072 kg
Výška
71 mm
Šířka
71 mm
Hloubka
37 mm
Povrchová úprava
Lesklý
Přepínač
1-pólový spínač
Přepínací režim
Mono stabilní
Přetisk
Symbol „dzwonek”
Zvýraznění
Ne
Materiál
Plastové
Způsob montáže
Montáž pod omítku
Typ produktu
Instalační spínač
Typ připojení
Wtyk samozaciskowy
Neizolovaná délka
13 mm
Schneider Electric
Sedna
Plastové
ABSPřečtěte si více
Akrylonitril-butadien-styren
Zeptejte se o produkt
2 roky
2 roky
Napište svůj názor

