Nástěnná základna rozšiřující, krémová Schneider Electric Asfora EPH6100223
- Nástěnná základna rozšiřující, krémová Schneider Electric Asfora EPH6100223
Nástěnná základna rozšiřující, krémová Schneider Asfora
| Produktová řada | Asfora |
|---|---|
| typ produktu | Rozbudowa powierzchni skrzyni |
| způsob balení | Fóliový pytlík typu flow-pack |
| způsob montáže zařízení | nástěnný |
|---|---|
| materiál | ABS (akrylonitryl-butadien-styren) : krabice, kryt |
| povrchová úprava | Lesk |
| výška | 81,4 mm |
| Šířka | 75 mm |
| Hloubka | 40 mm |
| Hloubka výčnělku | 40 mm |
| Hmotnost produktu | 0.034 kg |
Označit
Subjekt odpovědný za tento výrobek v EU
SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SASPřečtěte si více
VýrobceSCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SASAdresa:
Joseph Monier 35PSČ: 92500Město: Rueil-MalmaisonStát: FranceE-mailová adresa: poland.helpdesk@se.com
Odpovědný subjektSCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SASAdresa:
Joseph Monier 35PSČ: 92500Město: Rueil-MalmaisonStát: FranceTelefonní číslo: 48513778520E-mailová adresa: poland.helpdesk@se.com
Kód zboží
EPH6100223/SCH
Kód produktu
3606480527456
Záruka
Barva
Béžová
Stupeň krytí (IP)
IP20
Výška
81,4 mm
Šířka
75 mm
Hloubka
40 mm
Povrchová úprava
Lesklý
Materiál
Plastové
Způsob montáže
Povrchová montáž
Číslo RAL (přibližné)
9001Přečtěte si více
Typ produktu
Montážní rám
Schneider Electric
Asfora
Využití
Uvnitř
Plastové
ABSPřečtěte si více
Akrylonitril-butadien-styren
Zeptejte se o produkt
2 roky
2 roky
Napište svůj názor

