Rámeček 3-násobný svislý, hliník Schneider Electric Asfora EPH5810361
- Rámeček 3-násobný svislý, hliník Schneider Electric Asfora EPH5810361
Rámeček 3-násobný svislý, hliník Schneider Asfora
| Produktová řada | Asfora |
|---|---|
| Typ produktu nebo komponentu | Dekorativní rámeček |
| způsob balení | Fóliový pytlík typu flow-pack |
| počet sad | 3 sady svislé |
|---|---|
| materiál | ABS (akrylonitryl-butadien-styren) : kryt rámečku |
| povrchová úprava | Lesk |
| výška | 225 mm |
| Šířka | 83 mm |
| Hloubka | 9 mm |
| Hloubka výčnělku | 9 mm |
| Hmotnost produktu | 0.027 kg |
Schneider Asfora EPH5810361/SCH
Označit
Subjekt odpovědný za tento výrobek v EU
SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SASPřečtěte si více
VýrobceSCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SASAdresa:
Joseph Monier 35PSČ: 92500Město: Rueil-MalmaisonStát: FranceE-mailová adresa: poland.helpdesk@se.com
Odpovědný subjektSCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SASAdresa:
Joseph Monier 35PSČ: 92500Město: Rueil-MalmaisonStát: FranceTelefonní číslo: 48513778520E-mailová adresa: poland.helpdesk@se.com
Kód zboží
EPH5810361/SCH
Kód produktu
3606480729010
Záruka
Barva
Stříbrná
Stupeň krytí (IP)
IP20
Výška
225 mm
Šířka
83 mm
Hloubka
9 mm
Povrchová úprava
Lesklý
Počet modulů
3
Materiál
Plastové
Bez halogenů
Ano
Číslo RAL (přibližné)
9006Přečtěte si více
Odolnost vůči nárazu
IK02
Typ produktu
Krycí rám
Schneider Electric
Asfora
Využití
Uvnitř
Směr montáže
Vertikální
Plastové
ABSPřečtěte si více
Akrylonitril-butadien-styren
Zeptejte se o produkt
2 roky
2 roky
Napište svůj názor

