Počítačová zásuvka kat.5e STP bez rámečku, hliník Schneider Electric Asfora EPH5000161
- Počítačová zásuvka kat.5e STP bez rámečku, hliník Schneider Electric Asfora EPH5000161
Počítačová zásuvka kat.5e STP bez rámečku, hliník Schneider Asfora
| řada produktů | Asfora |
|---|---|
| Typ produktu nebo komponentu | Jednoduchý datový výstup |
| využití zařízení | Komunikace |
| prezentace zařízení | Bez rámečku |
| typ stínění kabelu | STP |
| typ počítačové zásuvky | RJ45 |
| způsob balení | Fóliový pytlík typu flow-pack |
| způsob montáže zařízení | Podomítková |
|---|---|
| množství zásuvek | 1 |
| kategorie komunikační sítě | 5e |
| připojení - svorkami | IDC |
| počet kabelů | 1 |
| tuhost kabelu | Tuhý |
| materiál | prostřední deska : ABS (akrylonitryl-butadien-styren) |
| povrchová úprava | Malovaná |
| materiál vodiče | Měď |
| způsob montáže | Drápky 51...80 mm |
| výška | 71 mm |
| Šířka | 71 mm |
| Hloubka | 38 mm |
| Hloubka výčnělku | 9 mm |
| Hmotnost produktu | 0.078 kg |
Označit
Subjekt odpovědný za tento výrobek v EU
SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SASPřečtěte si více
VýrobceSCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SASAdresa:
Joseph Monier 35PSČ: 92500Město: Rueil-MalmaisonStát: FranceE-mailová adresa: poland.helpdesk@se.com
Odpovědný subjektSCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SASAdresa:
Joseph Monier 35PSČ: 92500Město: Rueil-MalmaisonStát: FranceTelefonní číslo: 48513778520E-mailová adresa: poland.helpdesk@se.com
Kód zboží
EPH5000161/SCH
Kód produktu
3606480728884
Záruka
Barva
Stříbrná
Stupeň krytí (IP)
IP44
Počet zásuvek
1
Výška
71 mm
Šířka
71 mm
Hloubka
38 mm
Materiál
Plastové
Způsob montáže
Montáž pod omítku
Povrchová ochrana
Lakované
Typ produktu
Počítačová zásuvka
Schneider Electric
Asfora
Zásuvka
RJ45
RJ45
Kat. 5e
Plastové
ABSPřečtěte si více
Akrylonitril-butadien-styren
Zeptejte se o produkt
2 roky
2 roky
Napište svůj názor

