- Simon 54 Premium Stříbrná Mlha - sklo Rámeček 1-násobný Nature DRN1/71

Simon 54 Nature je moderní řadou rámečků, které jsou vyrobené ze dřeva nebo kovu. Paleta barev rámečků a klávesů byla vybrána tak, aby zapadala do sebe ve všech 55 barevných kombinacích.Simon 54 Nature je modulovou řadou, kde zvlášť zakoupíte modul a zvlášť rámeček.
Rámeček 1-násobný skleněný Stříbrná Mlha
| Základní údaje | |
|---|---|
| Řada | Simon 54 Nature |
| Název produktu/Druh | rámeček 1-násobný skleněný |
| barva | Stříbrná Mlha |
| Stupeň ochrany IP | IP20/IP44 |
| Upozornění | Pro získání provedení IP44 je nutné doplnit rámeček těsnící manžetou, Nehodí se pro hotelový spínač |
| Počet modulů | 1 |
| Podrobnosti | |
|---|---|
| Druh materiálu | plastická hmota, PC, bezhalogenové, sklo |
| Ochrana povrchu | lakované, přírodní |
| Povrchová úprava | lesklý |
| Způsob upevnění | západka |
| Směr montáže | vodorovný a svislý |
| Výška produktu | 96 mm |
| Šířka produktu | 92 mm |
| Hloubka produktu | 10 mm |
Označit
Subjekt odpovědný za tento výrobek v EU
Kontakt-Simon S.A.Přečtěte si více
VýrobceKontakt-Simon S.A.Adresa:
Bestwińska 21PSČ: 43-500Město: Czechowice-DziedziceStát: PolskoTelefonní číslo: 32 32 46 300E-mailová adresa: serwis@kontakt-simon.com.pl
Odpovědný subjektKontakt-Simon S.A.Adresa:
Bestwińska 21PSČ: 43-500Město: Czechowice-DziedziceStát: PolskoTelefonní číslo: 32 32 46 300E-mailová adresa: serwis@kontakt-simon.com.pl
Kód zboží
DRN1/71
Kód produktu
5902787559786
Záruka
Barva
Bílá
Překlady
cze
Stupeň krytí (IP)
IP20
IP44
Počet modulů
1
Výška
96 mm
Šířka
92 mm
Hloubka
10 mm
Povrchová úprava
Lesklý
Bez halogenů
Ano
Směr montáže
Horizontální
Vertikální
Povrchová ochrana
Lakované
Neléčená
Množství v hromadném balení
10
Hmotnost s obalem
0,095 kg
Výška krabice
40 mm
Šířka krabice
123 mm
Délka balení
140 mm
Typ produktu
Krycí rám
Využití
Uvnitř
Kontakt Simon
54 Premium
Plastové
PCPřečtěte si více
Polykarbonát
Zeptejte se o produkt
6 let
6 let
Napište svůj názor


