Kontakt Simon 54 Premium Antracit Vypínač žaluzii na klíč 1-běh.(modul) 3 polohový I-0-II 2 spínače N/O, 5A, 250~
- Simon 54 Premium Antracit Vypínač žaluzii na klíč 1-běh.(modul) 3 polohový I-0-II 2 spínače N/O, 5A, 250~

Simon 54 Premium je moderní řadou elektroinstalačního příslušenství, založená na nových, spolehlivých a příznivých
k montáži v mechanismech, formou vyznačující se ušlechtilou a bohatou paletou barev. Paleta barev rámečků a klávesů byla vybrána tak, aby zapadala do sebe ve všech 55 barevných kombinacích. Simon 54 Premium je řadou modulární, kde se samostatně nakupuje modul a zvlášť rámeček.
Vypínač žaluzii na klíč 3 polohový "I-0-II" (modul) 5A 230V, pro pájení
| Základní údaje | |
|---|---|
| Řada | Simon 54 |
| Název produktu/Druh | Vypínač žaluzii na klíč 3 polohový "I-0-II" |
| Druh produktu | modul |
| Jmenovitý proud | 5 A |
| Jmenovité napětí | 230 V |
| Druh připojení / Druh upevnění | pro pájení |
| Stupeň ochrany IP | IP20 |
| Upozornění | Možnost vyjmutí klíče v každé pozici |
| Podsvícení | NE |
| Podrobnosti | |
|---|---|
| Potisk/Piktogram | inne |
| Druh materiálu | plastická hmota, PC, bezhalogenové |
| Ochrana povrchu | přírodní |
| Povrchová úprava | matný |
| Způsob montáže [ETIM] | Podomítková montáž |
| Způsob upevnění | drápky / šrouby |
| Výška produktu | 75 mm |
| Šířka produktu | 75 mm |
| Hloubka produktu | 47 mm |
| Hloubka vestavení | 31 mm |
| Metoda exploatace/Způsob spínání | Klíč |
| Počet kláves/ páček | 1 |
| Systém spojení | Vypínač 1-pólový (bistabilní) |
| Model | Vypínač 1-pólový |
| Počet pólů | 1 |
| Mechanické ovládání | ANO |
Označit
Subjekt odpovědný za tento výrobek v EU
Kontakt-Simon S.A.Přečtěte si více
VýrobceKontakt-Simon S.A.Adresa:
Bestwińska 21PSČ: 43-500Město: Czechowice-DziedziceStát: PolskoTelefonní číslo: 32 32 46 300E-mailová adresa: serwis@kontakt-simon.com.pl
Odpovědný subjektKontakt-Simon S.A.Adresa:
Bestwińska 21PSČ: 43-500Město: Czechowice-DziedziceStát: PolskoTelefonní číslo: 32 32 46 300E-mailová adresa: serwis@kontakt-simon.com.pl
Kód zboží
DWZK.01/48
Kód produktu
5902787828783
Záruka
Barva
Antracit
Metalická
Stupeň krytí (IP)
IP20
Jmenovitý proud
5 A
Počet pólů
1
Napětí
230 V
Výška
75 mm
Šířka
75 mm
Hloubka
47 mm
Počet tlačítek / páček
1
Povrchová úprava
Matný
Způsob montáže
Montáž pod omítku
Bez halogenů
Ano
Instalační hloubka
31 mm
Zvýraznění
Ne
Přepínač
1-pólový spínač
Přepínací režim
Bistabilní
Přetisk
Jiný
Povrchová ochrana
Neléčená
Množství v hromadném balení
10
Hmotnost s obalem
0,0896 kg
Výška krabice
115 mm
Šířka krabice
85 mm
Délka balení
55 mm
Typ produktu
Klíčový spínač
Využití
Uvnitř
Kontakt Simon
54 Premium
Plastové
PCPřečtěte si více
Polykarbonát
Zeptejte se o produkt
6 let
6 let
Napište svůj názor


