- Simon 54 Premium Stříbrná Tlačítko žaluzii rychlospojka, DZP1.01/43

Simon 54 Premium je moderní řadou elektroinstalačního příslušenství, založená na nových, spolehlivých a příznivých
k montáži v mechanismech, formou vyznačující se ušlechtilou a bohatou paletou barev. Paleta barev rámečků a klávesů byla vybrána tak, aby zapadala do sebe ve všech 55 barevných kombinacích. Simon 54 Premium je řadou modulární, kde se samostatně nakupuje modul a zvlášť rámeček.
Tlačítko žaluzii jednopólový (modul) 10A 250V, rychlospojka
| Základní údaje | |
|---|---|
| Řada | Simon 54 |
| Název produktu/Druh | Tlačítko žaluzii jednopólový |
| barva | bílý |
| Druh produktu | modul |
| Jmenovitý proud | 10 A |
| Jmenovité napětí | 250 V |
| Druh připojení / Druh upevnění | rychlospojka |
| Stupeň ochrany IP | IP20/IP44 |
| Upozornění | Pro získání provedení IP44 je nutné doplnit také těsněním pod klapku a těsněním rámečku |
| Podsvícení | NE |
| Podrobnosti | |
|---|---|
| Potisk/Piktogram | symbol „žaluzie” |
| Druh materiálu | plastická hmota, PC, bezhalogenové |
| Ochrana povrchu | přírodní |
| Povrchová úprava | matný |
| Způsob montáže [ETIM] | Podomítková montáž |
| Způsob upevnění | drápky / šrouby |
| Výška produktu | 75 mm |
| Šířka produktu | 75 mm |
| Hloubka produktu | 45 mm |
| Hloubka vestavení | 33 mm |
| Metoda exploatace/Způsob spínání | Kolébková klávesa |
| Počet kláves/ páček | 2 |
| Systém spojení | Tlačítko 1-pólové (monostabilní) |
| Model | Tlačítko jednopólové |
| Počet pólů | 1 |
| Mechanické ovládání | ANO |
Označit
Subjekt odpovědný za tento výrobek v EU
Kontakt-Simon S.A.Přečtěte si více
VýrobceKontakt-Simon S.A.Adresa:
Bestwińska 21PSČ: 43-500Město: Czechowice-DziedziceStát: PolskoTelefonní číslo: 32 32 46 300E-mailová adresa: serwis@kontakt-simon.com.pl
Odpovědný subjektKontakt-Simon S.A.Adresa:
Bestwińska 21PSČ: 43-500Město: Czechowice-DziedziceStát: PolskoTelefonní číslo: 32 32 46 300E-mailová adresa: serwis@kontakt-simon.com.pl
Kód zboží
DZP1.01/43
Kód produktu
5902787823023
Záruka
Stupeň krytí (IP)
IP20
IP44
Jmenovitý proud
10 A
Napětí
250 V
Výška
75 mm
Šířka
75 mm
Počet tlačítek / páček
2
Počet pólů
1
Hloubka
45 mm
Povrchová úprava
Matný
Způsob montáže
Montáž pod omítku
Bez halogenů
Ano
Instalační hloubka
33 mm
Zvýraznění
Ne
Přepínač
1-pólový spínač
Přepínací režim
Mono stabilní
Povrchová ochrana
Neléčená
Typ balení
Fólie
Množství v hromadném balení
10
Hmotnost s obalem
0,059 kg
Výška krabice
160 mm
Šířka krabice
110 mm
Délka balení
50 mm
Typ produktu
Instalační spínač
Využití
Uvnitř
Kontakt Simon
54 Premium
Plastové
PCPřečtěte si více
Polykarbonát
Zeptejte se o produkt
6 let
6 let
Napište svůj názor


