LED pásek 12V IP20 14,4W/m 5mb 6000K 1200lm/m SKOFF
- LED pásek 12V IP20 14,4W/m 5mb 6000K 1200lm/m SKOFF
LED pásek 12V IP20 14,4W/m 5mb 6000K 1200lm/m SKOFF
| Parametry světla | |
| Zdroj světla: | LED |
| Světelný tok: LED: |
1200 / m |
| Svítivost: 1,5 lm: | 83 lm / W |
| Index podání barev: | Ra > 80 |
| Teplota barev: Ra: 2,5 °C: |
6000 K (COLD) |
| Provozní parametry | |
| Příkon: | 14,4 W / m |
| Napájecí napětí: | 12 V DC |
| Třída ochrany: | III |
| Třída energetické účinnosti: III: | A |
| Další provozní parametry | |
| Stupeň ochrany: | IP20 |
| Životnost: | 50 000 h |
| Způsob montáže: | samolepicí páska |
| Rozměry pásky: | rozměry: 8 x 2 mm |
| Rozměry modulu: | 50 mm |
TL-144-A-W-2-PL-00-02 Skoff
Označit
Subjekt odpovědný za tento výrobek v EU
SKOFF sp. z o. o.Přečtěte si více
VýrobceSKOFF sp. z o. o.Adresa:
Legionów 243dPSČ: 43-500Město: Czechowice-DziedziceStát: PolskoTelefonní číslo: 48 (32) 215 28 93E-mailová adresa: info@skoff.pl
Odpovědný subjektSKOFF sp. z o. o.Adresa:
Legionów 243dPSČ: 43-500Město: Czechowice-DziedziceStát: PolskoTelefonní číslo: 48 (32) 215 28 93E-mailová adresa: info@skoff.pl
Kód zboží
TL-144-A-W-2-PL-00-02
Kód produktu
5902626686635
Záruka
Teplota barvy
4000 KPřečtěte si více
Stupeň krytí (IP)
IP20
Kód výrobce
TL-144-A-W-2-PL-00-01
Index podání barev (Ra)
80-89
Životnost
50000 h
Třída ochrany
Zdroj světla
LED
Typ produktu
LED pásek
Třída energetické účinnosti
A

Využití
Uvnitř
LED
SMD
Zeptejte se o produkt
3 roky
3 roky
Napište svůj názor






