Elektromagnetické relé 4x8A 2×NO/NC + 2×NC 12V AC/DC PK-4PR-12V F&F
- Elektromagnetické relé 4x8A 2×NO/NC + 2×NC 12V AC/DC PK-4PR-12V F&F
Elektromagnetické relé 4x8A 2×NO/NC + 2×NC 12V AC/DC PK-4PR-12V F&F
Konfigurace kontaktů 2 x přepínací kontakty NO/NC, 2 x zavřené kontakty NC. Proud zatížení 8 A. Napájecí napětí 12 V AC/DC.
Elektromagnetické relé v jednomodulovém krytu k přímé montáži na lištu 35 mm.
Elektromagnetické relé v jednomodulovém krytu k přímé montáži na lištu 35 mm.
Provoz
Přivedení napětí na cívku relé vede k přepnutí kontaktu. Stav připojení relé je signalizován svícením zelené LED. Po výpadku napájecího napětí se kontakt vrací do původní pozice.
Technické údaje:
| Napájecí napětí | 12 V AC/DC |
| Maximální proud zatížení AC-1 | 4 x 8 A |
| Maximální proud zatížení | 2 × 8 A, 2 × 8 A |
| Konfigurace kontaktů | 2 × NO/NC + 2 × NC |
| Maximální spotřeba energie | 25 mA |
| Mechanická odolnost | min. 5x10? cyklů |
| Připojení | šroubové svorky 2,5 mm² |
| Provozní teplota | -25 ÷ 50 °C |
| Rozměry | 1 modul (18 mm) |
| Montáž | na lištu 35 mm |
| Stupeň krytí | IP20 |
PK-4PR-12V F&F
Pozrite si tiež časové relé dostupné v našom obchode.
Označit
Subjekt odpovědný za tento výrobek v EU
F&F Filipowski sp.k.Přečtěte si více
VýrobceF&F Filipowski sp.k.Adresa:
Konstantynowska 79/81PSČ: 95-200Město: PabianiceStát: PolskoTelefonní číslo: 48 (42) 214 90 37E-mailová adresa: biuro@fif.com.pl
Odpovědný subjektF&F Filipowski sp.k.Adresa:
Konstantynowska 79/81PSČ: 95-200Město: PabianiceStát: PolskoTelefonní číslo: 48 (42) 214 90 37E-mailová adresa: biuro@fif.com.pl
Kód zboží
PK-4PR-12V F&F
Kód produktu
5908312592426
Záruka
Stupeň krytí (IP)
IP20
Pracovní teplota
-25°C ... 50°C
Typ produktu
Elektromagnetické relé
Zeptejte se o produkt
2 roky
2 roky
Napište svůj názor






