Střídač 3fázový 1,5kW FA-3HX015 F&F
- Střídač 3fázový 1,5kW FA-3HX015 F&F
Střídač 3fázový 1,5kW FA-3HX015 F&F
Popis produktu
Střídač trojfázový.
Vstupní napětí 3 x 400 V
Výstupní napětí 3 x 400 V
Maximální výkon 1,5 Kw.
Střídače patří do skupiny elektronických frekvenčních měničů. Jsou určeny pro plynulou regulaci rychlosti otáček asynchronních trojfázových motorů.
Nedůležitější funkce
* Konstrukce měniče je založená na účinném 32bitovém procesoru DSP a zajišťuje rychlé a efektivní provedení pokročilých algoritmů ovládání asynchronním trojfázovým motorem.
* Možnost provozu v režimu ovládání rychlosti nebo v režimu kontroly točivého momentu.
*Ovládání motoru je založeno na vektorovém ovládání (bezčidlové i se smyčkou rychlé zpětné vazby) a ovládání založené na volně programovaných charakteristikách V/F.
* Funkce automatické kompenzace skluzu a vysoký počáteční točivý moment (až 180 % při frekvenci 0,25 Hz).
* Vícefunkční řídicí panel je k měniči připojen na principu „hot-plug” s možností současného zachování čtyř sad nastavení parametrů a funkcí jednoduchého přenášení nastavení z jednoho měniče na druhý.
* Režim PLC - možnost naprogramovat až sedm kroků prováděných jednorázově nebo cyklicky. Pro každý z kroků lze nastavit rychlost, dobu urychlení a dobu trvání.
* Velká volnost v programování vstupů a výstupů měničů - analogových i digitálních.
* Vestavěný komunikační modul RS-485 podporující protokol Modbus RTU umožňuje připojit měnič k průmyslové síti a dálkové ovládaní, dohled a konfiguraci provozu měniče.
| Vstupní napětí | 3 x 400 V |
| Vstupní proud | 5,0 A |
| Výstupní napětí | 3 x 400 V |
| Výstupní proud | 3,8 A |
| Maximální výkon motoru | 1,5 kW |
| Počet digitálních vstupů | 6 |
| Vstupy - ovládání | univerzální |
| Počet analogových vstupů | 2 |
| Analogové vstupy - napěťové | 2 |
| Analogové vstupy - proudové | 2 |
| Počet analogových vstupů | 2 |
| Analogové výstupy - proudové | 2 |
| Analogové výstupy - napěťové | 2 |
| Počet reléových výstupů | 1 |
| Počet tranzistorových vstupů | 2 |
| Délka L | 185 mm |
| Šířka W | 120 mm |
| Výška H | 165 mm |
| Provozní teplota | -10÷40°C |






