Modul záložního napájení 3A 18-30V DC ECH-06 F&F
- Modul záložního napájení 3A 18-30V DC ECH-06 F&F
Modul záložního napájení 3A 18-30V DC ECH-06 F&F
Popis produktu
Modul záložního napájení s nabíječkou akumulátoru 1,3-7,2 Ah.
Modul ECH-06 spolu s externím gelovým akumulátorem s nominálním napětím 12 V představuje systém záložního napájení pro přijímače s napájecím napětím v rozsahu 9÷30 V DC.
Provoz
Modul neustále kontroluje stav nabití baterie a automaticky jej nabíjí během přítomnosti hlavního napájecího napětí. V případě výpadku hlavního napětí nebo poklesu jeho hodnoty pod hodnotu napětí na baterii bude napájení přijímače realizováno z baterie. Při napětí baterie cca 10,5V modul automaticky přerušuje napájení (ochrana před zničením baterie).
| Typ | modul záložního napájení |
| Napětí napájení / nabíjení Uin | 18÷30 V DC |
| Výstupní napětí Uout | (Uin-0,5 V DC / Uacu-0,5 V DC) |
| Proud zatížení výstupu Uout | 3 A |
| Podporovaná kapacita akumulátoru | 1,3÷7,2 Ah |
| Maximální napětí akumulátoru | 13,8 V DC |
| Nabíjecí proud | 0,35 A |
| Prahová hodnota přerušení napájení | 10,5 V DC |
| Vlastní spotřeba el. energie | 1 W |
| Připojení | šroubové svorky 2,5 mm² |
| Utahovací moment | 0,4 Nm |
| Provozní teplota | -10÷40°C |
| Rozměry | 1 modul (18 mm) |
| Montáž | na lištu 35 mm |
| Stupeň krytí | IP20 |
MAX-ECH-06 F&F
Označit
Subjekt odpovědný za tento výrobek v EU
F&F Filipowski sp.k.Přečtěte si více
VýrobceF&F Filipowski sp.k.Adresa:
Konstantynowska 79/81PSČ: 95-200Město: PabianiceStát: PolskoTelefonní číslo: 48 (42) 214 90 37E-mailová adresa: biuro@fif.com.pl
Odpovědný subjektF&F Filipowski sp.k.Adresa:
Konstantynowska 79/81PSČ: 95-200Město: PabianiceStát: PolskoTelefonní číslo: 48 (42) 214 90 37E-mailová adresa: biuro@fif.com.pl
Kód zboží
MAX-ECH-06 F&F
Kód produktu
5908312595090
Záruka
Stupeň krytí (IP)
IP20
Pracovní teplota
-10°C ... 40°C
Typ produktu
Nepřerušitelné napájení
Šířka
18 mm
Utahovací moment
0,4 Nm
Zeptejte se o produkt
2 roky
2 roky
Napište svůj názor






