Impulsní napájecí zdroj 240W 20A 12V ZI-240-12V F&F
- Impulsní napájecí zdroj 240W 20A 12V ZI-240-12V F&F
Impulsní napájecí zdroj 240W 20A 12V ZI-240-12V F&F
Popis produktu
Impulsní napájecí zdroj. Výstupní napětí 12 V. Výkon 240 W.
Pro napájecí systémy elektrických a elektronických zařízení v průmyslových automatizačních systémech a IT sítích.
Provoz
zelená LED DC OK signalizuje správnost napájení na výstupu. Napájecí zdroj má vnitřní ochranu proti zkratu, přetížení a přepětí a tepelnou ochranu.
| Typ | impulsní napájecí zdroj |
| Napájecí napětí | 180÷264 V AC |
| Frekvence | 50÷60 Hz |
| Maximální proud zatížení | 20 A |
| Výstupní napětí OUT | 12 V DC |
| Výstupní výkon | 240 W |
| Minimální zatížení | 0% |
| Frekvence klíčování | 100 kHz |
| Přetížení | 150%/3 min |
| Průrazné napětí VST-VÝS | 3 kV |
| Hmotnost | 960 g |
| Připojení | šroubové svorky 4,0 mm² |
| Utahovací moment | 0,5 Nm |
| Provozní teplota | -10÷70°C |
| Rozměry | 130 mm x 127 mm x 115 mm |
| Montáž | na lištu 35 mm |
| Stupeň krytí | IP20 |
ZI-240-12V F&F
Označit
Subjekt odpovědný za tento výrobek v EU
F&F Filipowski sp.k.Přečtěte si více
VýrobceF&F Filipowski sp.k.Adresa:
Konstantynowska 79/81PSČ: 95-200Město: PabianiceStát: PolskoTelefonní číslo: 48 (42) 214 90 37E-mailová adresa: biuro@fif.com.pl
Odpovědný subjektF&F Filipowski sp.k.Adresa:
Konstantynowska 79/81PSČ: 95-200Město: PabianiceStát: PolskoTelefonní číslo: 48 (42) 214 90 37E-mailová adresa: biuro@fif.com.pl
Kód zboží
ZI-240-12V F&F
Kód produktu
5908312599494
Záruka
Spotřeba energie
240 W
Stupeň krytí (IP)
IP20
Pracovní teplota
-10°C ... 70°C
Utahovací moment
0,5 Nm
Typ produktu
Napájení
Zeptejte se o produkt
2 roky
2 roky
Napište svůj názor








