Impulsní napájecí zdroj 100W 4,15A 24V ZI-100-24V F&F
- Impulsní napájecí zdroj 100W 4,15A 24V ZI-100-24V F&F
Impulsní napájecí zdroj 100W 4,15A 24V ZI-100-24V F&F
Popis produktu
Impulsní napájecí zdroj. Výstupní napětí 24 V. Výkon 100 W.
Impulsní napájecí zdroj je určen pro napájení elektrických a elektronických zařízení, které vyžadují stabilní, filtrované napájecí napětí v závislosti na napětí sítě.
Impulsní napájecí zdroj je určen pro napájení elektrických a elektronických zařízení, které vyžadují stabilní, filtrované napájecí napětí v závislosti na napětí sítě.
Ochrana
- zkrat - v případě přetížení nebo zkratu dojde automaticky k vypnutí výstupního napětí. Napájecí zdroj se cyklicky snaží spustit napájení a v okamžiku zmizení příčiny spuštění ochrany se obnovuje nominální napájecí napětí;
- přepětí - přerušení výstupního napětí. Obnovení normálního provzu je možné po vypnutí a opětovném zapnutí napájení;
- teplota - přerušení výstupního napětí. Když se teplota sníží na bezpečnou hodnotu, dojde k obnovení výstupního napětí.
Provedení
| Typ | Výstupní napětí | Proud |
| ZI-100-12 | 12V DC | 8,3A |
| ZI-100-24 | 24V DC | 4,15A |
Technické údaje:
| Typ | impulsní napájecí zdroj |
| Napájecí napětí | 180÷264 V AC |
| Maximální proud zatížení | 4,15 A |
| Výstupní napětí OUT | 24 V DC |
| Výstupní výkon | 100 W |
| Účinnost | 88% |
| Spínací proud | 40 A (230 V AC) |
| Stabilizace výstupního napětí - při změně výstupního napětí | ±1% |
| Stabilizace výstupního napětí - při změně výstupního proudu | ±1% |
| Rozsah nastavení napětí | 21,6÷28,0V |
| Vlnění a šumy | 360 mVp-p |
| Přetížení | 110÷160% Iwyj |
| Prahová hodnota přepěťové ochrany | 30÷40V |
| Prahová hodnota teplotní ochrany | 135÷165°C |
| Hmotnost | 310 g |
| Svodový proud | 1 mA (230 V AC) |
| Připojení | šroubové svorky 2,5 mm² |
| Utahovací moment | 0,4 Nm |
| Rozměry | 6 modulů (100 mm) |
| Montáž | na lištu 35 mm |
| Stupeň krytí | IP20 |
ZI-100-24V F&F
Označit
Subjekt odpovědný za tento výrobek v EU
F&F Filipowski sp.k.Přečtěte si více
VýrobceF&F Filipowski sp.k.Adresa:
Konstantynowska 79/81PSČ: 95-200Město: PabianiceStát: PolskoTelefonní číslo: 48 (42) 214 90 37E-mailová adresa: biuro@fif.com.pl
Odpovědný subjektF&F Filipowski sp.k.Adresa:
Konstantynowska 79/81PSČ: 95-200Město: PabianiceStát: PolskoTelefonní číslo: 48 (42) 214 90 37E-mailová adresa: biuro@fif.com.pl
Kód zboží
ZI-100-24V F&F
Kód produktu
5908312599746
Záruka
Spotřeba energie
100 W
Stupeň krytí (IP)
IP20
Účinnost
88%
Utahovací moment
0,4 Nm
Typ produktu
Napájení
Zeptejte se o produkt
2 roky
2 roky
Napište svůj názor

