Napájecí zdroj transformátorový 12W 0,66A 18V ZS-3 F&F
- Napájecí zdroj transformátorový 12W 0,66A 18V ZS-3 F&F
Napájecí zdroj transformátorový 12W 0,66A 18V ZS-3 F&F
Popis produktu
Napájecí zdroj transformátorový. Stabilizovaný.Výstupní napětí 18 V. Výkon 12 W.
Upozornění!
Při dlouhodobém přetížení dojde v důsledku spuštění tepelné pojistky uvnitř stabilizátoru k výpadku napětí na výstupu. Po vystydnutí se napájecí zdroj vrací automaticky do provozu.
Technické údaje:
| Typ | napájecí zdroj transformátorový |
| Napájecí napětí | 230 V AC |
| Maximální proud zatížení | 0,66 A |
| Výstupní napětí OUT | 18 V DC |
| Výstupní výkon | 12 W |
| Vlnění | max. 3 mV RMS |
| Hmotnost | 550 g |
| Připojení | šroubové svorky 2,5 mm² |
| Utahovací moment | 0,4 Nm |
| Provozní teplota | -10÷40°C |
| Rozměry | 6 modulů (105 mm) |
| Montáž | na lištu 35 mm |
| Stupeň krytí | IP20 |
ZS-3 F&F
Označit
Subjekt odpovědný za tento výrobek v EU
F&F Filipowski sp.k.Přečtěte si více
VýrobceF&F Filipowski sp.k.Adresa:
Konstantynowska 79/81PSČ: 95-200Město: PabianiceStát: PolskoTelefonní číslo: 48 (42) 214 90 37E-mailová adresa: biuro@fif.com.pl
Odpovědný subjektF&F Filipowski sp.k.Adresa:
Konstantynowska 79/81PSČ: 95-200Město: PabianiceStát: PolskoTelefonní číslo: 48 (42) 214 90 37E-mailová adresa: biuro@fif.com.pl
Kód zboží
ZS-3 F&F
Kód produktu
5908312595984
Záruka
Spotřeba energie
12 W
Stupeň krytí (IP)
IP20
Pracovní teplota
-10°C ... 40°C
Utahovací moment
0,4 Nm
Typ produktu
Napájení
Zeptejte se o produkt
2 roky
2 roky
Napište svůj názor






