Bistabilní relé s časovým vypínačem 230V 16A 1xNO BIS-410 F&F
- Bistabilní relé s časovým vypínačem 230V 16A 1xNO BIS-410 F&F
Bistabilní relé s časovým vypínačem 230V 16A 1xNO BIS-410 F&F
Popis produktu
S časovým vypínačem. Napájení 230 V. Maximální zatížení 16 A. Připojení: šroubové svorky.
Elektronické bistabilní relé umožňuje připojit osvětlení nebo jiné zařízení z několika různých bodů pomocí sériově připojených řídicích tlačítek.
Provoz
Krátkým stisknutím tlačítka dojde k zavření kontaktu (zapojení připojeného přijímače). Kontakt buden otevřen (vypnutí ovládaného přijímače) po uplynutí zadaného času t, nebo po opětovném stisknutí tlačítka.
Dlouhé, trvající alespoň 2 s, stisknutí tlačítka vede k zapnutí kontaktu natrvalo. K otevření kontaktu dojde teprve po dalším stisknutí tlačítka (nebo po výpadku napájecího napětí).
.gif)
Elektronické bistabilní relé umožňuje připojit osvětlení nebo jiné zařízení z několika různých bodů pomocí sériově připojených řídicích tlačítek.
Provoz
Krátkým stisknutím tlačítka dojde k zavření kontaktu (zapojení připojeného přijímače). Kontakt buden otevřen (vypnutí ovládaného přijímače) po uplynutí zadaného času t, nebo po opětovném stisknutí tlačítka.
Dlouhé, trvající alespoň 2 s, stisknutí tlačítka vede k zapnutí kontaktu natrvalo. K otevření kontaktu dojde teprve po dalším stisknutí tlačítka (nebo po výpadku napájecího napětí).
.gif)
Technické údaje:
| Napájecí napětí | 165÷265 V AC |
| Lokální ovládání | ANO |
| Maximální proud zatížení AC-1 | 16 A |
| Akční člen | relé |
| Konfigurace kontaktů | 1 × NO |
| Oddělení kontaktu | NE |
| Odolnost vůči proudovým narázům | NE |
| Počet kanálů | 1 |
| Funkčnost | zapnout/vypnout s časovým vypínačem |
| Zpožděné spuštění | 0,1 ÷ 0,2 s |
| Proud řídicího impulsu | méně než 5 mA |
| Spolupráce s podsvícenými tlačítky | ANO |
| Paměť stavu po výpadku napájení | NE |
| Doba vypnutí | 1÷15 min. |
| Funkce zapnout včas | ANO |
| Vyhrazené vstupy centrálního ovládání | NE |
| Rádiové ovládání | NE |
| Připojení | šroubové svorky 2,5 mm² |
| Utahovací moment | 0,4 Nm |
| Spotřeba el. energie | 0,7 W |
| Provozní teplota | -25 ÷ 50 °C |
| Rozměry | Ø54 (48×43 mm), výška: 25 mm |
| Montáž | do podomítkové krabičky Ø60 |
| Stupeň krytí | IP20 |
BIS-410 F&F
Označit
Subjekt odpovědný za tento výrobek v EU
F&F Filipowski sp.k.Přečtěte si více
VýrobceF&F Filipowski sp.k.Adresa:
Konstantynowska 79/81PSČ: 95-200Město: PabianiceStát: PolskoTelefonní číslo: 48 (42) 214 90 37E-mailová adresa: biuro@fif.com.pl
Odpovědný subjektF&F Filipowski sp.k.Adresa:
Konstantynowska 79/81PSČ: 95-200Město: PabianiceStát: PolskoTelefonní číslo: 48 (42) 214 90 37E-mailová adresa: biuro@fif.com.pl
Kód zboží
BIS-410 F&F
Kód produktu
5908312598305
Záruka
Typ produktu
Bistabilní relé
Pulzní relé
Stupeň krytí (IP)
IP20
Spotřeba energie
0,7 W
Pracovní teplota
-25°C ... 50°C
Utahovací moment
0,4 Nm
Zeptejte se o produkt
2 roky
2 roky
Napište svůj názor






