Softstartér 3rojfázový 3x400V max.11kW SF-110 F&F
- Softstartér 3rojfázový 3x400V max.11kW SF-110 F&F
Softstartér 3rojfázový 3x400V max.11kW SF-110 F&F
Popis produktu
Softstartér trojfázový.
Vstupní napětí 3 x 400 V
Maximální výkon 11 Kw
Softstartéry SF jsou určeny pro zajištění bezpečného spuštění asynchronických 3fázových klecových motorů. Využití softstartéru umožňuje eliminovat systémy typu hvězda-trojúhelník. Zároveň radikálně snižuje proudový šok, který nastává při spouštění i silně zatížených pohonů (např. mlýnů a drtičů)).
Provoz
Motor je nastartován ve všech třech fázích napájení .To zabraňuje výskytu asymetrie síťového zatížení a nerovnoměrnému zatížení vinutí motoru. Dodatečné pokročilé ochranné funkce zaimplementované do softstartéru chrání motor během startu, provozu i brždění.
Nejdůležitější vlastnosti
- úplné trojfázové ovládání
- šest typu startovacích charakteristik
- kontrola okamžiku, proudu a výkonu - během startu i provozu
- elektronická ochrana proti přetížení motoru
- ochrana proti podtečení motoru
- ochrana proti přepětí a podpětí
- ovládací panel s klávesnicí a LED displejem
- analogový výstup kontroly proudu
- programované reléové výstupy
- chybová paměť
- možnost automatického restartu motoru
Technické údaje:
| Vstupní napětí | 3 x 400 V |
| Vstupní proud | 22 A |
| Maximální výkon motoru | 11 kW |
| Počet digitálních vstupů | 4 |
| Ovládání | bezpotenciálový |
| Výstupy - počet výstupů | 3 |
| Výstupy - typ výstupu | reléový |
| Vestavěný bypassový stykač | NE |
| Provozní teplota | -10÷40°C |

