Impulsní napájecí zdroj 12W 15V ZI-15 F&F
- Impulsní napájecí zdroj 12W 15V ZI-15 F&F
Impulsní napájecí zdroj 12W 15V ZI-15 F&F
Popis produktu
Impulsní napájecí zdroj. Výstupní napětí 15 V. Výkon 12 W.
Impulsní napájecí zdroj je určen pro napájení elektrických a elektronických zařízení, které vyžadují stabilní, filtrované napájecí napětí v závislosti na napětí sítě.
Impulsní napájecí zdroj je určen pro napájení elektrických a elektronických zařízení, které vyžadují stabilní, filtrované napájecí napětí v závislosti na napětí sítě.
Provedení
| Typ | Výstupní napětí |
Výstupní proud |
| ZI-16 | 13,5V DC | 0,9A |
| ZI-17 | 14,5V DC | 0,8A |
| ZI-15 | 15V DC | 0,8A |
| ZI-20 | 12V DC | 1,0A |
| ZI-21 | 24V DC | 0,5A |
Technické údaje:
| Typ | impulsní napájecí zdroj |
| Napájecí napětí | 100÷264 V AC |
| Maximální proud zatížení | 0,8 A |
| Výstupní napětí OUT | 15 V DC |
| Výstupní výkon | 12 W |
| Omezení proudu | 110 % výstupního napětí |
| Minimální zatížení | 0% |
| Frekvence klíčování | 70 KHz |
| Hmotnost | 80 g |
| Připojení | šroubové svorky 2,5 mm² |
| Utahovací moment | 0,4 Nm |
| Provozní teplota | -10÷40°C |
| Rozměry | 1 modul (18 mm) |
| Montáž | na lištu 35 mm |
| Stupeň krytí | IP20 |
ZI-15 F&F
Označit
Subjekt odpovědný za tento výrobek v EU
F&F Filipowski sp.k.Přečtěte si více
VýrobceF&F Filipowski sp.k.Adresa:
Konstantynowska 79/81PSČ: 95-200Město: PabianiceStát: PolskoTelefonní číslo: 48 (42) 214 90 37E-mailová adresa: biuro@fif.com.pl
Odpovědný subjektF&F Filipowski sp.k.Adresa:
Konstantynowska 79/81PSČ: 95-200Město: PabianiceStát: PolskoTelefonní číslo: 48 (42) 214 90 37E-mailová adresa: biuro@fif.com.pl
Kód zboží
ZI-15 F&F
Kód produktu
5902431670072
Záruka
Spotřeba energie
12 W
Stupeň krytí (IP)
IP20
Pracovní teplota
-10°C ... 40°C
Utahovací moment
0,4 Nm
Typ produktu
Napájení
Zeptejte se o produkt
2 roky
2 roky
Napište svůj názor






