Regulátor teploty s týdenním časovačem RT-825 F&F
- Regulátor teploty s týdenním časovačem RT-825 F&F
Regulátor teploty s týdenním časovačem RT-825 F&F
Popis produktu
S týdenním časovačem. Rozsah teplot 5÷60ºC.
Regulátor teploty RT-825 je určen pro přímé ovládání topných zařízení s napájecím napětím 230 V, s maximálním proudem nepřekračujícím 16 A.
Regulátor teploty RT-825 je určen pro přímé ovládání topných zařízení s napájecím napětím 230 V, s maximálním proudem nepřekračujícím 16 A.
Funkce regulátoru
- řídicí panel umožňující naprogramovat a sledovat provoz zařízení
- vypínač na předním panelu umožňuje vypnout napájení celého topného systému
- udržování požadované teploty je realizováno v souladu s naprogramovanými hodinami a dny týdne
- možnost naprogramování 4 intervalů s požadovanou teplotou na 24 hodin
- 12 položek programu: 4 s požadovanou teplotou pro pracovní dny (Po-Pá); 4 s požadovanou teplotou pro soboty (So) a 4 s požadovanou teplout pro neděli (Ne)
- možnost rychle manuálně opravit aktuálně udržovanou teplotu
- nastavitelná hystereze
- 2 teplotní čidla: vnitřní a vnější
- 3 provozní režimy regulátoru: provoz s vnitřním teplotním čidlem; provoz s vnějším teplotním čidlem;
- provoz se dvěma teplotními čidly
- v provozním režimu se dvěma teplotními čidly vnější čidlo omezuje nastavitelnou teplotu v rozsahu 15÷50°C
Upozornění!
Sonda je dodávána spolu s regulátorem.
Technické údaje:
| Napájecí napětí | 230 V AC |
| Akční člen | relé |
| Maximální proud zatížení | 16 A |
| Konfigurace kontaktů | 1 × NO |
| Oddělení kontaktu | NE |
| Rozsah nastavení teploty | 5÷60°C |
| Hystereze | 1°C |
| Přesnost nastavení | 1°C |
| Přesnost měření | ±1°C |
| Doba udržování provozu hodin | 1 h |
| Teplotní sonda | RT45 |
| Přesnost čtení | 0,1°C |
| Vnitřní teplotní čidlo | NTC |
| Připojení | šroubové svorky 1,5 mm² |
| Utahovací moment | 0,4 Nm |
| Spotřeba el. energie | 0,8 W |
| Provozní teplota | -10÷50°C |
| Rozměry | přední: 86×86 mm; hl.22 mm, zadní: Ø60; hl.27,5 mm |
| Montáž | do podomítkové krabičky Ø60 |
| Stupeň krytí | IP20 |
RT-825 F&F
Označit
Subjekt odpovědný za tento výrobek v EU
F&F Filipowski sp.k.Přečtěte si více
VýrobceF&F Filipowski sp.k.Adresa:
Konstantynowska 79/81PSČ: 95-200Město: PabianiceStát: PolskoTelefonní číslo: 48 (42) 214 90 37E-mailová adresa: biuro@fif.com.pl
Odpovědný subjektF&F Filipowski sp.k.Adresa:
Konstantynowska 79/81PSČ: 95-200Město: PabianiceStát: PolskoTelefonní číslo: 48 (42) 214 90 37E-mailová adresa: biuro@fif.com.pl
Kód zboží
RT-825 F&F
Kód produktu
5908312592624
Záruka
Stupeň krytí (IP)
IP20
Typ produktu
Regulátor teploty
Spotřeba energie
0,8 W
Typ displeje
LCD
Pracovní teplota
-10°C ... 50°C
Utahovací moment
0,4 Nm
Zeptejte se o produkt
2 roky
2 roky
Napište svůj názor






