Napájecí zdroj 50W 10A 5V DC ZI-1 F&F
- Napájecí zdroj 50W 10A 5V DC ZI-1 F&F
Napájecí zdroj 50W 10A 5V DC ZI-1 F&F
Popis produktu
Impulsní napájecí zdroj. Výstupní napětí 5 V. Výkon 50 W.
Impulsní napájecí zdroj je určen pro napájení elektrických a elektronických zařízení, které vyžadují stabilní, filtrované napájecí napětí v závislosti na napětí sítě.
Impulsní napájecí zdroj je určen pro napájení elektrických a elektronických zařízení, které vyžadují stabilní, filtrované napájecí napětí v závislosti na napětí sítě.
Upozornění!
- Při vstupním napětí pod 160 V bude napájecí zdroj stále stabilizovat výstupní napětí, ale maximální výstupní proud bude klesat současně s poklesem vstupního napětí.
- Vzhledem k vysoké provozní frekvenci převaděče nemusí některá velice citlivá rádiová a mikroprocesorová zařízení pracovat správně. Je doporučena instalace filtru OP-230 mezi napájecím zdrojem a přijímačem.
- Napájecí zdroj bude při větším zatížení nad lmax stabilizovat proud a výstupní napětí bude klesat. Pokud výstupní napětí spadne na cca 40 %, napájecí zdroj se vypne a každých 1,5÷2 s bude vzorkovat. Podobně je tomu v případě připojení přijímače, které odebírá velké množství spínacího proudu (např. studená žárovka). Pokud přetížení není příliš velké, napájecí zdroj se po několika pokusech (např. postupné zahřívání se vlákna žárovky) nastartuje. Pokud je zatížení příliš velké, napájecí zdroj bude vzorkovat do okamžiku odpojení zatížení.
Technické údaje:
| Typ | impulsní napájecí zdroj |
| Napájecí napětí | 85÷264 V AC |
| Maximální proud zatížení | 10 A |
| Výstupní napětí OUT | 5 V DC |
| Výstupní výkon | 50 W |
| Omezení proudu | 110 % výstupního napětí |
| Minimální zatížení | 0% |
| Frekvence klíčování | 70 KHz |
| Hmotnost | 190 g |
| Připojení | šroubové svorky 2,5 mm² |
| Utahovací moment | 0,4 Nm |
| Provozní teplota | -10÷40°C |
| Rozměry | 6 modulů (105 mm) |
| Montáž | na lištu 35 mm |
| Stupeň krytí | IP20 |
ZI-1 F&F
Označit
Subjekt odpovědný za tento výrobek v EU
F&F Filipowski sp.k.Přečtěte si více
VýrobceF&F Filipowski sp.k.Adresa:
Konstantynowska 79/81PSČ: 95-200Město: PabianiceStát: PolskoTelefonní číslo: 48 (42) 214 90 37E-mailová adresa: biuro@fif.com.pl
Odpovědný subjektF&F Filipowski sp.k.Adresa:
Konstantynowska 79/81PSČ: 95-200Město: PabianiceStát: PolskoTelefonní číslo: 48 (42) 214 90 37E-mailová adresa: biuro@fif.com.pl
Kód zboží
ZI-1 F&F
Kód produktu
5908312595847
Záruka
Spotřeba energie
50 W
Stupeň krytí (IP)
IP20
Pracovní teplota
-10°C ... 40°C
Utahovací moment
0,4 Nm
Typ produktu
Napájení
Zeptejte se o produkt
2 roky
2 roky
Napište svůj názor






