Stropní svítidlo BRANT 2 bílé kulaté GU10 230V IP44 AZ2816 Azzardo
- Stropní svítidlo BRANT 2 bílé kulaté GU10 230V IP44 AZ2816 Azzardo
Stropní svítidlo BRANT 2 bílé kulaté GU10 230V IP44 AZ2816 Azzardo
Popis:
Představujeme úplnou novinku z řady Azzardo Brant AZ2816. Špičkové zpracování a jednoduchý moderní design jsou hlavními přednostmi řady Brant od společnosti Azzardo. Svítidla Brant Technoline si získala velkou oblibu mezi designéry a architekty. Svítidla Technoline vyrobená z kovu nejvyšší kvality. Svítidla v podobě trubic a čtvercových stropních kostek se skvěle hodí do obytných, ale i komerčních interiérů. Často je najdeme jako hlavní a doplňkové osvětlení v kuchyních, chodbách, ale i ložnicích. Tato svítidla se také skvěle hodí do kanceláře, obchodu nebo komerčního butiku.
Azzardo Brant plafonds jsou svítidla, která se vyznačují jednoduchostí výroby a moderním designem. Brant je úžasná rodina povrchových svítidel. Svítidla se vyznačují širokým úhlem světelného paprsku, díky čemuž jsou ideální pro osvětlení velkých ploch. Světelným zdrojem vhodným pro svítidlo je žárovka GU10 - doporučujeme použít LED žárovku. Další výhodou stropních svítidel Azzardo Brant je pohyblivé upevnění, které umožňuje nasměrovat světelný paprsek na vhodné místo.
Specification:
| Výška | 9,5 cm |
| Šířka | 13 cm |
| Hloubka | 9 cm |
| Barva | Bílá |
| Stupeň ochrany | IP 44 |
| Počet světelných zdrojů | 2 |
| Včetně světelného zdroje | Ne |
| Pohyblivý zdroj světla | Ne |
| Připraveno pro LED | Ano |
| Typ závitu | GU10 |
| Materiál | Kov/hliník |




