Žaluziový vypínač polární bílá Unica MGU50.208.18Z Schneider Electric
- Žaluziový vypínač polární bílá Unica MGU50.208.18Z Schneider Electric
Žaluziový vypínač polární bílá Unica
| řada produktů | Unica |
|---|---|
| využití zařízení | Ovládání |
| Typ produktu nebo komponentu | Vypínač |
| název řady | Unica (standardní rámečky) |
| prezentace zařízení | Mechanismus |
| Funkce vypínače | Schodišťový |
| využití vypínače | Ovládání žaluzii |
| jmenovitý proud | 10 A, 250 V AC, 50/60 Hz |
| ovládání | Tlačítko |
| počet modulů | 2 moduly |
| způsob montáže | Dlouhé drápky |
| typ a konfiguracja styków | 1 ZAP/VYP |
|---|---|
| Mechanická blokáda | Blokáda mezi pozicemi nahoru / dolů |
| prad znamionowy przerwania | Motor: 2.5 A |
| vzdálenost po otevření | > 3 mm |
| označení | Dolů UP |
| připojení - svorkami | Bezšroubové svorky |
| průřez kabelu | <= 2.5 mm² (pružný ) <= 2.5 mm² (pevný) |
| minimální vypínací zátěž, kapacitní | 200 operací 1.25 In a 1.1 Un, cos fi: 0.3 |
| elektrická životnost | 40000 cyklů (cos fi: 0.6) |
| Izolační odpor | > 5 M? @500 V |
| dielektrická pevnost | > 2000 V |
| materiál | Clona mechanizmu: ASA + PC Montážní rámeček : zámek (slitina kovů na bázi zinku) |
| Normy | Směrnice EMC EN 60669-1 Nízkonapěťová směrnice |
| okolní provozní teplota | 25...35 °C |
| Teplota okolní pro skladování | 0...50 °C |
| hloubka osazení | 22 mm |
| Hloubka | 34 mm |
| Šířka | 70.9 mm |
| výška | 70.9 mm |
| Hmotnost produktu | 0.074 kg |
Schneider Unica MGU50.208.18Z/SCH
Označit
Subjekt odpovědný za tento výrobek v EU
SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SASPřečtěte si více
VýrobceSCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SASAdresa:
Joseph Monier 35PSČ: 92500Město: Rueil-MalmaisonStát: FranceE-mailová adresa: poland.helpdesk@se.com
Odpovědný subjektSCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SASAdresa:
Joseph Monier 35PSČ: 92500Město: Rueil-MalmaisonStát: FranceTelefonní číslo: 48513778520E-mailová adresa: poland.helpdesk@se.com
Kód zboží
MGU50.208.18Z/SCH
Kód produktu
8420375141597
Záruka
Barva
Bílá
Kód výrobce
MGU50.208.18Z
Výška
70,9 mm
Šířka
70,9 mm
Hloubka
34 mm
Instalační hloubka
22 mm
Typ připojení
Wtyk samozaciskowy
Pracovní teplota
25°C ... 35°C
Skladovací teplota
0°C ... 50°C
Typ produktu
Instalační spínač
Schneider Electric
Unica Plus&Wireless
Zeptejte se o produkt
2 roky
2 roky
Napište svůj názor

