Teplotní regulátor bílá Sedna SDN6000121 Schneider Electric
- Teplotní regulátor bílá Sedna SDN6000121 Schneider Electric
Teplotní regulátor bílá Sedna
| název řady | Sedna |
|---|---|
| Funkce | Termostat |
| dodatečné informace | Bez rámečku |
| jmenovitý proud | 10 A - 230 V střídavý proud (AC) 50 Hz |
|---|---|
| rozsah výkonu | 2300 W |
| dokładność pomiarowa | 1 °C |
| Svorky | 1x2.5 mm² |
| struktura vodiče | Pružný Tuhý |
| délka snímatelné izolace z kabelu | 8 mm |
| druh svorek | Bezzávitové svorky |
| zakres nastaw temperatury | 5...30 °C |
| Povrchový materiál | Termoplastický materiál ABS se zvýšenou odolností vůči UV záření |
| povrchová úprava | Lesk |
| Montáž | Podomítková |
| způsob montáže | Šrouby |
| výška | 71 mm |
| Šířka | 71 mm |
| Hloubka | 39.8 mm |
| Hloubka viditelných dílů | 14.4 mm |
| Hmotnost produktu | 0.08795 kg |
Označit
Subjekt odpovědný za tento výrobek v EU
SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SASPřečtěte si více
VýrobceSCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SASAdresa:
Joseph Monier 35PSČ: 92500Město: Rueil-MalmaisonStát: FranceE-mailová adresa: poland.helpdesk@se.com
Odpovědný subjektSCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SASAdresa:
Joseph Monier 35PSČ: 92500Město: Rueil-MalmaisonStát: FranceTelefonní číslo: 48513778520E-mailová adresa: poland.helpdesk@se.com
Kód zboží
SDN6000121/SCH
Kód produktu
8690495050349
Záruka
Kód výrobce
SDN6000121
Barva
Bílá
Výška
71 mm
Šířka
71 mm
Hloubka
39,8 mm
Povrchová úprava
Lesklý
Typ produktu
Regulátor teploty
Materiál
Plastové
Způsob montáže
Montáž pod omítku
Typ připojení
Wtyk samozaciskowy
Rozsah úpravy
5°C ... 30°C
Neizolovaná délka
8 mm
Schneider Electric
Sedna
Plastové
ABSPřečtěte si více
Akrylonitril-butadien-styren
Zeptejte se o produkt
2 roky
2 roky
Napište svůj názor

