Rámeček 2-násobný svislý, krémová Schneider Electric Asfora EPH5810223
- Rámeček 2-násobný svislý, krémová Schneider Electric Asfora EPH5810223
Rámeček 2-násobný svislý, krémová Schneider Asfora
| Produktová řada | Asfora |
|---|---|
| Typ produktu nebo komponentu | Dekorativní rámeček |
| způsob balení | Fóliový pytlík typu flow-pack |
| počet sad | 2 sady svislé |
|---|---|
| materiál | ABS (akrylonitryl-butadien-styren) : kryt rámečku |
| povrchová úprava | Lesk |
| výška | 154 mm |
| Šířka | 83 mm |
| Hloubka | 9 mm |
| Hloubka výčnělku | 9 mm |
| Hmotnost produktu | 0.019 kg |
Označit
Subjekt odpovědný za tento výrobek v EU
SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SASPřečtěte si více
VýrobceSCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SASAdresa:
Joseph Monier 35PSČ: 92500Město: Rueil-MalmaisonStát: FranceE-mailová adresa: poland.helpdesk@se.com
Odpovědný subjektSCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SASAdresa:
Joseph Monier 35PSČ: 92500Město: Rueil-MalmaisonStát: FranceTelefonní číslo: 48513778520E-mailová adresa: poland.helpdesk@se.com
Kód zboží
EPH5810223/SCH
Kód produktu
3606480527357
Záruka
Barva
Béžová
Stupeň krytí (IP)
IP20
Výška
154 mm
Šířka
83 mm
Hloubka
9 mm
Povrchová úprava
Lesklý
Počet modulů
2
Materiál
Plastové
Bez halogenů
Ano
Číslo RAL (přibližné)
1013Přečtěte si více
Odolnost vůči nárazu
IK02
Typ produktu
Krycí rám
Schneider Electric
Asfora
Využití
Uvnitř
Směr montáže
Vertikální
Plastové
ABSPřečtěte si více
Akrylonitril-butadien-styren
Zeptejte se o produkt
2 roky
2 roky
Napište svůj názor

