Záslepka s rámečkem, krémová Schneider Electric Asfora EPH5600123
- Záslepka s rámečkem, krémová Schneider Electric Asfora EPH5600123
Záslepka s rámečkem, krémová Schneider Asfora
| Produktová řada | Asfora |
|---|---|
| Typ produktu nebo komponentu | Kryt- záslepka |
| prezentace zařízení | Kompletní produkt |
| způsob balení | Fóliový pytlík typu flow-pack |
| způsob montáže zařízení | Podomítková |
|---|---|
| počet sad | 1 násobná |
| materiál | ABS (akrylonitryl-butadien-styren) : prostřední deska ABS (akrylonitryl-butadien-styren) : kryt rámečku |
| povrchová úprava | Lesk |
| způsob montáže | Drápky 51...80 mm |
| výška | 83 mm |
| Šířka | 83 mm |
| Hloubka | 35 mm |
| Hloubka výčnělku | 9 mm |
| Hmotnost produktu | 0.052 kg |
Schneider Asfora EPH5600123/SCH
Označit
Subjekt odpovědný za tento výrobek v EU
SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SASPřečtěte si více
VýrobceSCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SASAdresa:
Joseph Monier 35PSČ: 92500Město: Rueil-MalmaisonStát: FranceE-mailová adresa: poland.helpdesk@se.com
Odpovědný subjektSCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SASAdresa:
Joseph Monier 35PSČ: 92500Město: Rueil-MalmaisonStát: FranceTelefonní číslo: 48513778520E-mailová adresa: poland.helpdesk@se.com
Kód zboží
EPH5600123/SCH
Kód produktu
3606480527128
Záruka
Barva
Béžová
Stupeň krytí (IP)
IP44
Výška
83 mm
Šířka
83 mm
Hloubka
35 mm
Povrchová úprava
Lesklý
Materiál
Plastové
Způsob montáže
Montáž pod omítku
Typ produktu
Koncový uzávěr
Bez halogenů
Ano
Schneider Electric
Asfora
Využití
Uvnitř
Číslo RAL (přibližné)
9001Přečtěte si více
Plastové
ABSPřečtěte si více
Akrylonitril-butadien-styren
Zeptejte se o produkt
2 roky
2 roky
Napište svůj názor

