Kontakt Simon 54 Premium Hnědá, matný Rámeček 5-násobný univerzální pro sádrokartonové krabice IP20/IP44, DRK5/46
- Simon 54 Premium Hnědá, matný Rámeček 5-násobný univerzální pro sádrokartonové krabice IP20/IP44, DRK5/46

Simon 54 Premium je moderní řadou elektroinstalačního příslušenství, založená na nových, spolehlivých a příznivých
k montáži v mechanismech, formou vyznačující se ušlechtilou a bohatou paletou barev. Paleta barev rámečků a klávesů byla vybrána tak, aby zapadala do sebe ve všech 55 barevných kombinacích. Simon 54 Premium je řadou modulární, kde se samostatně nakupuje modul a zvlášť rámeček.
Rámeček 5- násobný pro sádrokartonové krabice
| Základní údaje | |
|---|---|
| Řada | Simon 54 Premium |
| Název produktu/Druh | rámeček 5- násobný pro sádrokartonové krabice |
| Stupeň ochrany IP | IP20/IP44 |
| Upozornění | Pro získání provedení IP44 je nutné doplnit rámeček těsnící manžetou |
| Počet modulů | 5 |
| Podrobnosti | |
|---|---|
| Druh materiálu | plastická hmota, PC, bezhalogenové |
| Ochrana povrchu | přírodní |
| Povrchová úprava | matný |
| Způsob upevnění | západka |
| Směr montáže | vodorovný a svislý |
| Výška produktu | 87 mm |
| Šířka produktu | 366 mm |
| Hloubka produktu | 10,3 mm |
Označit
Subjekt odpovědný za tento výrobek v EU
Kontakt-Simon S.A.Přečtěte si více
VýrobceKontakt-Simon S.A.Adresa:
Bestwińska 21PSČ: 43-500Město: Czechowice-DziedziceStát: PolskoTelefonní číslo: 32 32 46 300E-mailová adresa: serwis@kontakt-simon.com.pl
Odpovědný subjektKontakt-Simon S.A.Adresa:
Bestwińska 21PSČ: 43-500Město: Czechowice-DziedziceStát: PolskoTelefonní číslo: 32 32 46 300E-mailová adresa: serwis@kontakt-simon.com.pl
Kód zboží
DRK5/46
Kód produktu
5902787827694
Záruka
Barva
Hnědá
Metalická
Stupeň krytí (IP)
IP20
IP44
Počet modulů
5
Výška
87 mm
Povrchová úprava
Matný
Bez halogenů
Ano
Šířka
366 mm
Hloubka
10,3 mm
Směr montáže
Horizontální
Vertikální
Povrchová ochrana
Neléčená
Typ balení
Fólie
Množství v hromadném balení
20
Hmotnost s obalem
0,06028 kg
Výška krabice
465 mm
Šířka krabice
95 mm
Délka balení
13 mm
Typ produktu
Krycí rám
Využití
Uvnitř
Kontakt Simon
54 Premium
Plastové
PCPřečtěte si více
Polykarbonát
Zeptejte se o produkt
6 let
6 let
Napište svůj názor


